wordpress themes.

прапор школи

Коротко про нашу Львівську СЗШ №87.

Директор школи – Петринка Павло Зіновійович

Заступники директора – Сороківська Марія Іванівна, Роса Людмила Семенівна, Шкоропаняк Марія Володимирівна.

На сьогоднішній день у школі навчається майже 400 учнів у 18 класах. Навчально-виховний процес забезпечують 50 вчителів, серед яких 1 вчитель-методист, 10 мають педагогічне звання «старший учитель», 17 вчителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Особливістю навчально-виховного процесу є те, що у початковій школі ведеться навчання з елементами розвивального навчання (вч.Романишин М.Я., Гарматій І.М.), а у 5-6 класах здійснюється навчання через інтеграцію навчальних предметів (українська мова, українська література, світова література), це навчання проводить вч.Холявка Л.Ф.

У школі працюють гуртки за різними напрямами, спортивна секція, є сучасний комп’ютерний клас.

Щороку на базі школи з жовтня місяця проводяться адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками.

Багато відомих у місті та за його межами людьми навчалися та закінчували нашу школу:

• Ірина Калинець – письменниця, політичний діяч, багаторічний політв’язень;

• Юрій Іванів – лікар-кардіолог, завідувач центру кардіологічної діагностики;

• Юрій Кардашевський – депутат міської ради, директор спортивного клубу «Золотий Лев»;

• Зелізна Дарія – заслужена артистка України, акторка Національного академічного театру ім.М.Заньковецької та ін.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “”

1. Пан редактор коментує:

Гарна школа, дружний колектив.
    Бажаю творчих успіхів!