wordpress themes.

Зустріч з Ігорем Калинцем

Сьогодні учні та вчителі нашої школи під час творчої зустрічі мали неабияку приємність поспілкуватись із видатною постаттю української літератури – Ігорем Калинцем. Чудовий поет, дисидент, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка познайомив нас із своєю творчістю ,розповів нам про феномен шістдесятництва,часи ув’язнення в Пермських концтаборах та заслання в Забайкалля,де перебував разом із дружиною. Саме ій,Ірині Калинець, була присвячена сьогоднішня літературно-музична композиція “Я вийду сама проти бурі…”,яку підготували вчителі української мови та літератури- Шкоропаняк М.В. та Стецик І.Б. разом із учнями-старшокласниками. Ігор Калинець захоплююче розповів школярам цікаві історії з життя та творчості дружини,про перші збірки та мистецькі пошуки. На завершення зустрічі поет,який пройшов великі випробування на своєму життєвому шляху і зберіг оптимізм та віру в краще майбутнє,побажав нам незгасної любові до всього українського!

24312851_1942657935984997_5074284844944250275_n

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.