wordpress themes.

Відкриття меморіальної дошки у школі

4 липня 2018 року на фасаді СЗШ № 87 було відкрито і освячено пам’ятну дошку випускнику школи, герою АТО Володимиру Павліву, який служив командиром відділення і загинув 24 березня 2017 р. в районі Новоолексіївки Луганської області.
На заході були присутні родичі загиблого героя, однокласники, його класний керівник, а також адміністрація школи, вчителі, учні, громадськість Львова.
Освятив меморіальну дошку о.Христофор з церкви св.Онуфрія.
Після цього до присутніх звернулися директор школи Петринка П.З., класний керівник Володимира – Боднар М.П., родич загиблого п.Григорій, однокласниця Руслана Федорів.
У своїх промовах виступаючі підкреслили, що Володимир, який деякий час проживав за кордоном, мав велике почуття патріотизму, саме тому і повернувся на Україну і пішов захищати рідну землю від ворога. Крім цього, присутні подякували мамі, яка виховала такого чудового сина…
Похований герой на Личаківському цвинтарі у Львові.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.